Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Біржові ціни на паливо різко впали

Share

На тлі досягнутих домовленостей уряду і нафтовиків про стримування цін в опті до кінця березня 2019 року вартість палива на біржі впала на кілька відсотків

Так, ціна на АІ-92 за один день впала більш ніж на 2% — до 48364 руб./т, на Аі-95 — більш ніж на 4%, до 50947руб./т, пише «Інтерфакс». До цього біржові ціни на бензини повільно знижувалися в очікуванні того, чим закінчаться переговори уряду й нафтових компаній.

Вартість зимового дизпалива в четвер впала більш ніж на 3% — до 58072 руб./т. Раніше ціна на цей вид продукту зростала у зв’язку з переходом країни з літнього на зимовий дизельне паливо, з-за чого традиційно виникає нестача морозостійкого продукту.

Нагадаємо, що 31 жовтня пізно ввечері найбільші нафтовики погодилися знизити оптові ціни на бензин і дизельне паливо і утримувати їх як мінімум до початку 2019 року.

Передбачається, що нафтокомпанії і незалежні НПЗ будуть поставляти на ринок паливо за оптовими цінами, заморожених на рівні червня 2018 року, обсяги на 3% більше рівня 2017 року. З 2019 року як оптові, так і роздрібні ціни можуть рости, але тільки на рівень інфляції.

На період дії домовленостей між урядом і нафтовиками ліцензування експорту не знадобиться.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *