Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

BMW розкрила рублеві ціни на крихітний хетчбек

Share

Російські дилери марки почали приймати замовлення на оновлені електромобілі BMW i3 і i3s

Оновлені электрохэтчбеки BMW дебютували восени цього року на автосалоні в Парижі. Головною відмінністю від попередника стали нові акумуляторні батареї ємністю 120 А-ч і запасом енергії 42,2 кВт-ч. У попередника ці показники дорівнювали 33 кВт-год і 94 А-год відповідно. Заявлений запас ходу на одній зарядці складає понад 260 км.

Стандартний зарядний кабель дозволяє поповнювати запас енергії за допомогою звичайної домашньої розетки. У цьому випадку батарея може бути заряджена до 80% приблизно за 15 годин. При використанні зарядки високої потужності потрібно буде приблизно 45 хвилин, а за допомогою настінного зарядного пристрою i Wallbox на зарядку піде 3 години 10 хвилин.

У рух BMW i3 призводить електромотор потужністю 170 л. с. Модифікація i3s комплектується агрегатом, що розвиває 184 л. с., і відрізняється від звичайного электрохэтчбека заниженою на 10 міліметрів підвіскою, іншими пружинами і амортизаторами, 20-дюймовими колісними дисками, а також широкими накладками колісних арок. Вартість BMW i3 у базовій комплектації складе 3 840 000 рублів, цінник на BMW i3s стартує від 4 140 000 рублів.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *