Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

BMW X5 M Performance Parts: новий спорт обвіс

Share

BMW представила кросовер BMW X5 нового покоління з набором спортивних елементів від автоспортивного підрозділу M Performance. Автомобіль оснастили посиленими гальмівними механізмами, а також вседорожными покришками.

Зовнішній кіт з асортименту M Performance Parts — це в першу чергу компоненти з вуглепластика з видимим плетінням волокон, які поєднуються один з одним, надаючи зовнішності кросовера більш спортивний характер. Новий обвіс включив декоративні елементи з карбону на бічних порогах, корпусах зовнішніх дзеркал, крилах і задньому дифузорі. Кросовер можна оснастити 22-дюймовими легкосплавними колесами, спортивними гальмами з чотирма поршнями супортами спереду і червоного кольору.

Плюс, для BMW X5 пропонується нове спортивне рульове колесо, обтягнуте алькантарою, з червоною міткою, яка вказує напрям «на 12 годин». Ще доступні підрульові «пелюстки» перемикання передач з карбону.

Водіям запропонований набір M Performance Drive Analyser для запису безлічі параметрів поїздки, в тому числі відео і координат GPS з подальшим їх аналізом. Фізично він являє собою мініатюрний модуль OBD (бортова діагностика), що підключається до діагностичного роз’єму машини і паралельно з’єднується зі смартфоном. Такий пристрій прийшло з автоспорту. А ось пара інших аксесуарів — чисто пустощі: набір слайдів M Performance для дверних проекторів, видають малюнки на асфальті, і чохол для ключа M Performance з алькантари і з вуглепластиковою вставкою.

Новий BMW X5 G05 був представлений в червні 2018 року на підприємстві в американському Спартанберге, де і налагоджено його виробництво. В основу кросовера лягла модульна платформа CLAR, яку він поділяє з седаном 7-Series і флагманським всешляховиком X7. Нове шасі дозволяє оснащувати автомобіль активними стабілізаторами поперечної стійкості і полноуправляемым шасі.

Новий BMW X5 буде доступний з двома бензиновими двигунами xDrive40i (340 к.с. і 450 Нм) і xDrive50i (462 к. с. і 650 Нм), а також дизельними xDrive30d (265 л. с. і 620 Нм) і M50d (400 л. с. і 760 Нм). Найшвидший варіант xDrive50i з мотором V8 розганяється до «сотні» за 4,7 с. Всі мотори поєднуються з 8-ступінчастим «автоматом» і повним приводом.

Російські продажі нового BMW X5 почнуться в кінці листопада 2018 року. Ціни на кросовер будуть починатися від 4 млн. 590 тис. руб. М-компоненти надійдуть а продаж у березні, одночасно із самим паркетником.

В 2019-му на сцену вийде справжній «заряджений» варіант BMW X5 M. Під капотом цілком передбачувано пропишеться наддувний мотор V8 4.4 з постійно еволюціонує лінійки S63. В плані віддачі тут цілком можна орієнтуватися на седан M5 Competition (625 к. с., 750 Н•м), причому момент може навіть виявитися вище.

Дивитися відео

BMW X5 M Performance Parts: новый спорт обвес
BMW X5 M Performance Parts: новый спорт обвес
BMW X5 M Performance Parts: новый спорт обвес
Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *