Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Chevrolet Niva: зростання цін на всі комплектації

Share

Спільне підприємство GM-АвтоВАЗ ” прийняло рішення підняти ціни на позашляховик Chevrolet Niva у всіх комплектаціях. Вартість автомобілів збільшиться з 1 жовтня 2018 року. Підвищення цін пов’язане з подорожчанням комплектуючих виробів і зовнішніми факторами.

Всі версії позашляховика додадуть у ціні 5 тис. руб. Всього клієнтам пропонуються 6 комплектацій машини — L, LC, GL, LE, GLC, LE+. Таким чином, найдешевша модифікація Chevrolet Niva тепер буде коштувати 628 тис. руб. Бажаючим придбати топову версію автомобіля доведеться заплатити мінімум 775 тис. 500 руб.

До цього про підвищення цін GM-АвтоВАЗ оголошував у червні 2018 року. Тоді зміна вартості також торкнулося всі комплектації позашляховика Chevrolet Niva.

У Росії з минулого року продається оновлена версія позашляховика Chevrolet Niva. Автомобіль комплектується 1,7-літровим бензиновим двигуном з чотирма циліндрами. Потужність агрегату становить 80 л. с. Максимальна швидкість — 140 км/ч.

За даними аналітичного агентства «Автостат», за місяць, з 16 серпня 2018 року по 15 вересня 2018 року, 29 автовиробників змінили ціни на свої моделі в Росії. Зміни вартості машин відбуваються на тлі зростання продажів автомобілів в Росії.

Источник:www.avtorinok.ru

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *