Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

ДАІ назвала головну причину аварій

Share

В Росії в 2018 році основною причиною всіх ДТП стало порушення правил дорожнього руху. За рік з-за цього сталося 105 тис. аварій, повідомляє «Коммерсантъ» з посиланням на дані Наукового центру безпеки дорожнього руху (НЦ БДР) МВС Росії. Ця цифра становить 88% від усіх аварій, які сталися в країні з початку року. Основна маса пригод відбувається з вини водіїв легкових авто.

На 2 місці в антирейтингу — недоліки в утриманні доріг. З цієї причини в Росії сталася кожна третя аварія (37,1%). Мова йде про погано видимої розмітці (питома вага таких ДТП 58,6%), відсутності знаків (22,9%), недоліки зимового утримання доріг (14,6%), відсутності пішохідних огорож (9,7%).

З-за технічних несправностей автомобілів в 2018 році в країні сталося 4,4 тис. ДТП (частка аварій становить 3,8%), в яких загинуло 733 осіб.

Всього з початку року в Росії відбулося 119,3 тис. аварій. Ця цифра на 1,9% менше аналогічних показників за минулий рік. Жертвами ДТП стали 12,8 тисячі осіб, а поранення різного ступеня тяжкості отримали 152,8 тис. громадян.

Мінтранс очікує, що вже в наступному році смертність на дорогах Росії знизиться на 10% відносно нинішнього рівня до 11,7 випадків на 100 тисяч населення. Домогтися таких показників у відомстві планують з допомогою установки нових відеокамер, відбійників і створення необхідної дорожньої інфраструктури для забезпечення безпеки руху.

Такі заходи, за прогнозами Мінтрансу, допоможуть до 2024 році зменшити кількість загиблих в аваріях втричі. До 2030 року, згідно з травневим указом президента, необхідно прагнути «до нульового рівня смертності».

Дивитися відео

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *