Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

ДАІ вводить штраф за небезпечне водіння

Share

У Росії штраф за небезпечне водіння складе 5 тис. руб. Відповідний законопроект вже підготувало ГИБДД, повідомляє ТАСС з посиланням на главу Державтоінспекції Михайла Чернікова.

«Розроблений законопроект, який передбачає зміни в КоАП РФ у частині встановлення адміністративної відповідальності за небезпечне водіння, заборона на яке в 2016 році був введений в ПДР. Передбачувана адміністративна відповідальність — штраф у розмірі 5 тис. рублів», — пояснив він.

У червні 2016 року в Росії набула чинності нова редакція правил дорожнього руху, яка, зокрема, забороняє небезпечне водіння. У документі перераховано небезпечні маневри, які не повинні виконувати водії. Це відмова поступитися дорогою транспортному засобу, який користується переважним правом руху, перестроювання при інтенсивному русі, коли всі смуги руху зайняті, недотримання безпечної дистанції, що рухається попереду транспортного засобу, недотримання інтервалу, різке гальмування, у разі якщо воно не потрібне для запобігання дорожньо-транспортної пригоди, перешкоджання обгону.

Доказом небезпечного водіння стануть запису, встановлені за допомогою пристроїв, якими будуть оснащені в тому числі і патрульні машини. Підтвердженням порушення також стануть записи камер зовнішнього спостереження, камер автоматичної фіксації правил дорожнього руху, а також відеокамер, встановлених в автомобілях ДПС без розпізнавальних сигналів. У ГИБДД і заявили про готовність брати запису з відеореєстраторів, які будуть надсилати інші водії.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *