Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

День бляхаря: як не повторити помилок (відео)

Share

Якщо зима знову прийшла несподівано, то «день бляхаря» не уникнути. Тому подивіться ці відеоролики прямо зараз і подумайте — а може вже зараз має сенс поміняти покришки на зимові?

У минулому році «веселий» день бляхаря був у Владивостоці. 17 листопада після рясного снігопаду в місті всього за кілька годин відбулося величезне число аварій, вантажівкам був заборонений в’їзд в місто, а рух на низці доріг і зовсім перекрили. І подивившись відео нижче, ви зрозумієте чому.

Однак навіть якщо снігопад немає, а асфальт здається чистим і рівним, не треба розслаблятися. Пам’ятайте про небезпеку під назвою «чорний лід» — це коли на дорозі утворюється тоненька скоринка льоду, яку не видно з салону автомобіля. Найчастіше «чорний лід» з’являється на трасах, шляхопроводах і мостах — там, де дорога продувається холодним вітром. Причому у відео нижче зверніть увагу не тільки на те, до яких ситуацій може привести «чорний лід», але і на спокій водія, який знімає аварію. Як ніби таке з ним відбувається кожен день!

Навіть якщо ви поміняли покришки, то це не гарантує безпеки. Пам’ятайте, що взимку потрібно змінити стиль водіння. Всі перестроювання повинні бути плавними, кермом потрібно «працювати» акуратно і бажано на невеликі кути, не допускайте різкого гальмування. Адже якщо ви будете їздити взимку і влітку, то навіть гарні зимові колеса вам не допоможуть. Доказово — на відео нижче. Водій за кермом лише трохи поквапився, занадто різко смикнув кермом і…

    Дмитро Гайдукевич

    Leave a Comment

    Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *