Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Дилери скоро почнуть продавати автомобілі з новими ПТС

Share

З 7 жовтня набули чинності нові правила реєстрації автомобілів, які вперше дозволяють ставити на облік в ГИБДД машини з електронними паспортами транспортних засобів

Всього в Росії електронні ПТС отримали вже 14 автомобілів, пише «Комерсант». Тепер же автомобілі з е-ПТС з’являться у продажу у офіційних дилерів. Так, у жовтні ГК «Автоспеццентр» почне «пілот» за видачу електронних паспортів на Mazda, пише видання. У «Рольфі» також пообіцяли, що протягом двох-чотирьох тижнів у тест-парку дилерських центрів Hyundai (два в Петербурзі і чотири в Москві) з’явиться по одному автомобілю з ЭПТС.

Renault вже проходить стадію активного тестування системи електронних паспортів», говорять в компанії. Разом з тим, за інформацією газети, французька компанія мала намір видавати ЭПТС ще в липні, але перенесла термін.

«Клієнти з регіонів побоюються нововведення, зокрема, з-за можливих проблем при реєстрації машин», — розповів співрозмовник видання.

В одному з концернів відзначили, що технічні можливості використовувати ЭПТС вже зараз є у багатьох автовиробників, але вони не бачать «очевидних переваг від впровадження електронного паспорта».

Нагадаємо, що з 1 липня в Росії з’явилася можливість оформлення електронного ПТС на автомобіль. При цьому видача паперових «паспортів» на нові машини поки не припиняється. Перехідний період буде діяти до листопада 2019 року. З 7 жовтня, з моменту набрання чинності наказу МВС №399, з’являється можливість зареєструвати таку машину.

Крім того, документ також спрощує установку в машину нового двигуна. На автомобіль можна буде встановити новий мотор і їздити на такій машині без будь-яких додаткових дій. Крім того, при продажу автомобіля новому власнику якісь додаткові документи на двигун також не потрібні. Читайте докладніше про вступили в силу зміни в матеріалі «Авто Mail.Ru»: З жовтня зміняться правила реєстрації авто.

Источник:auto.mail.ru

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *