Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

DS є: компактний, але наворочений кросовер

Share

DS 3 Crossback — це індивідуальний дизайн, електричний привід і купа технологій на борту

Отпочковавшийся від Citroen бренд DS викотив на публіку новий кросовер DS 3 Crossback. Цей компактний автомобіль належить до другого покоління моделей DS і побудований на повністю новій платформі. Вона передбачає використання як двигунів внутрішнього згоряння (бензин і дизель), так і повністю електричної силової установки. Але найголовніше — максимальна персоналізація, що дозволяє покупцеві зібрати стильний і унікальний автомобіль за своїм смаком.

Двоколірна забарвлення (10 відтінків для кузова і 3 для даху) — найменше, що могли запропонувати французи. До цього пропонуються 10 дизайнів 19-дюймових коліс, різні види дорогої шкіри, текстилю та алькантари в інтер’єрі, оздоблення салону вигадливими текстурованими панелями і багато іншого. Можна вибрати один з п’яти комплексних дизайнів (екстер’єр в поєднанні з інтер’єром) з дуже французькими назвами Monmartre, Bastille, Rivoli, Opera та Performance Line.

Цікавий кузов і сам по собі, без колірних експериментів — зовнішні дверні ручки зроблені висувними, а всі інші деталі начебто антени і дрібної фурнітури заховані так, щоб DS 3 Crossback виглядав максимально гладко і лаконічно. Виглядає як концепт, але насправді він більш ніж серійний! У салоні заявлені особливо ергономічні і «обіймають» крісла з інноваційної набиванням, відмінна шумоізоляція і Hi-Fi система Focal з 12 динаміками.

Найцікавіша з силових установок — електрична. Вона складається з 136-сильного (260 Н∙м) двигуна і батареї ємністю 50 кВт∙год Запас ходу по не самому актуальному сьогодні циклу вимірювань NEDC становить 450 км (можна сміливо ділити на 1,5), а надшвидка зарядка до 80% займає на спеціальних станціях всього півгодини. Динаміка — 8,7 до сотні і 150 км/год максимальної швидкості. Інші двигуни — бензинові 100, 130 і 150 сил і дизелі 100 і 130 л. с. в поєднанні з 8-ступінчастим автоматом.

Цікавий і набір технологій. Наприклад, фари тут не просто діодні, як у всіх, а матричні! Це при габаритах всього 4,12 метра в довжину і відповідному позиціонуванні. DS 3 Crossback має і значний пакет «автономних» технологій: це адаптивний круїз з можливістю руху в пробках, підрулення у смузі і система автопарковки. Але сама, напевно, цікава «фішка» новинки — можливість відкривати двері і запускати двигун з додатку на смартфоні. Викрадачі і каршеринговые компанії теж будуть задоволені.

А що ще?

    Источник:auto.mail.ru

    Теги:

    You Might also Like

    Leave a Comment

    Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *