Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Електрокари пустять на виділені смуги?

Share

Електрокарам можуть дозволити їздити по виділених смугах в Росії. З такою пропозицією до влади Москви виступили експерти фонду «Сколково» і національної технічної ініціативи «Автонет», повідомляє «Коммерсантъ». Організувати доступ на ці смуги для екологічно чистих машин хочуть з допомогою спеціальних знаків.

«Зараз в Москві всього близько 200 електромобілів, якщо їх пустити на виділені смуги, то ніякої шкоди для руху автобусів не буде», — розповів керівник проекту транспортної інфраструктури фонду «Сколково» Кирило Жанайдаров.

За його словами, подібний досвід вже використовувався в Норвегії. Однак коли електромобілів в цій країні стало багато, то їзду по выделенкам для таких машин там знову заборонили.

У свою чергу мерія Москви виступила проти такого нововведення. За їх словами, на виділених смугах їздять професійні водії у яких є достатній стаж.

«Ми проти того, щоб будь-які особисті автомобілі були допущені на виділені смуги. Там працюють водії, у яких є достатній стаж водіння, які професійно займаються перевезенням пасажирів», — пояснили в прес-службі департаменту транспорту столиці.

Це не єдині пільги, які можуть ввести для власників екологічно чистих машин. Також ініціативна група запропонувала не брати з водіїв електрокарів гроші за проїзд по платних автомагістралях.

У Росії з січня по серпень 2018 року було продано 86 нових електромобілів. Як повідомляє аналітичне агентство «Автостат» ця цифра на 72% більше показників за аналогічний період минулого року. Таким чином, зростання продажів електрокарів спостерігається вже 7 місяців поспіль.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *