Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Ford збільшив постачання запчастин з Росії в Європу

Share

Компанія Ford Sollers почала постачання запасних частин для моделі Ford Focus з Росії на європейський ринок. Всього проект передбачає експорт 21 найменування запчастин для цього автомобіля. Щорічно в Європу буде поставлятися 120 тис. деталей.

Для експорту в Європу російськими постачальниками Ford Sollers будуть проводитися пластикові компоненти переднього і заднього бамперів, оббивка стелі, передні крила, внутрішні панелі дверей, а також внутрішні панелі боковин. Підготовка кузовних деталей до експорту включає їх зварювання на підприємстві Ford Sollers у Всеволожську. Крім цього, на заводі буде виконуватися подсборка бамперів.

Загальна кількість найменувань деталей, що поставляються Ford Sollers і російськими постачальниками компанії в Європу, наближається до 100. У жовтні на конвеєр заводу європейського підрозділу Ford в місті Крайова (Румунія) почали надходити російські кузовні деталі, елементи інтер’єру, стекла і ущільнювачі для компактного кросовера Ford EcoSport нового покоління.

Раніше стало відомо, що компанія Ford Motor Company планує протягом 3 років збільшити постачання автокомпонентів з Росії в Європу в 3 рази. Очікується, що число постачальників зросте до 15-20.

Ford увеличил поставки запчастей из России в Европу
Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *