Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Футболістів ЦСКА буде возити дуже дорогий «левиний лайнер»

Share

Російський підрозділ концерну MAN Truck & Bus передало ПФК ЦСКА новий комфортабельний туристичний автобус MAN Lion”s Coach

Насправді, багато російські футбольні клуби експлуатують техніку марки MAN. Однак поки тільки ЦСКА придбав флагманський автобус lion’s Coach нового покоління. Лайнер для футболістів зовні виділяється спеціальної ливреей, розробленої самим клубом, в червоно-синіх кольорах команди на бортах.

Фото: ПФК ЦСКА

Автобус обладнаний потужним турбодизелем віддачею 440 к. с. і 12-ступінчастою автоматизованою коробкою передач. У специфікацію включені системи пасивної і активної безпеки, включаючи антиблокувальну, антипробуксовочну і систему протизанесення системи.

Ціна машини офіційно не повідомляється. Але, за інформацією @Авто, такий автобус повинен коштувати близько 300 000 євро (понад 22 мільйонів рублів).Фото: ПФК ЦСКА

Салон придбаного автобуса обладнаний комфортними сидіннями, двоточковим ременями безпеки, системою індивідуального керування освітленням і кліматом для кожного пасажира, а також бортовий кухнею. Версія автобуса MAN lion’s Coach, поставлена футбольному клубу, — двовісний, довжиною 12,1 метра.

В автобусі передбачена туалетна кімната та спальне місце для відпочинку водія. За комфорт футболістів буде відповідати сучасна мультимедійна система, до складу якої входить основна головний пристрій, а в пасажирському салоні встановлені два широкоформатних монітора.

Окремого опису заслуговує на додатковий пакет опцій. Це обігрівається вітрове скло, опалювачі на сходах дверей (!), подвійні склопакети бокових вікон і дверей, конвекторне опалення салону, зимовий пакет для спального місця водія та туалету, а також теплоізоляційні мати на бічних кришках.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *