Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

ГИБДД вимагають повернути їм нагляд за техогляду автобусів

Share

Михайло Черніков – глава ГИБДД назвав негативною сформовану тенденцію в пасажирських перевезеннях: “Часті випадки порушення порядку праці та відпочинку водіями, які працюють у сфері пасажирських перевезень. Мова йде в першу чергу про міжміських перевезеннях” – передає кореспондент із Сочі, де проходить щорічна конференція Державтоінспекції.

«Часто водії без відпочинку здійснюють багатогодинні перевезення, наражаючи тим самим небезпеку життя та здоров’я пасажирів. Є проблема і з технічним станом транспортних засобів. З цієї причини сьогодні Державтоінспекція виступила з ініціативою, щоб відомству повернули частину повноважень в частині контролю за проведенням техогляду в цілому, а зокрема до проведення разом з фахівцями уповноваженої організації безпосередньо автобусів. Два рази в рік такі перевізники повинні проходити ТО і надалі надавати якісні послуги. З 19 тисяч смертей в ДТП в рік — 1956 людей гинуть саме з-за невідповідності транспорту технічним вимогам» – сказав Черніков.

Раніше стало відомо, що ДАІ готує низку масштабних заходів, спрямованих на усунення правопорушень власниками і водіями автобусів. Приводом стали нещодавні аварії пасажирських автобусів у Тверській області і Чувашії, в яких загинули понад 20 осіб.

Зокрема, основна увага буде приділятися перевірці дотримання часу роботи та відпочинку водіїв. Крім того, будуть організовані суцільні перевірки автобусів, наступних за міжрегіональним та міжміськими маршрутами у вечірній і нічний час.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *