Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Хороші дороги і доступні паркування: рейтинг міст Росії

Share

Другий рік поспіль лідером став Грозний, його мешканці оцінили якість доріг і доступність парковок у середньому на 6,8 бала

Такі результати містяться в загальноукраїнському рейтингу порталу Domofond.ru, присвяченому якості доріг і доступності парковок за місцем проживання. В ході опитування мешканці 150 міст оцінювали затвердження «Мене влаштовує якість доріг, я не відчуваю труднощів з паркуванням у своєму районі» за шкалою від одного до десяти.

Друге місце в рейтингу зайняв Геленджик, замикає трійку міст-лідерів Тюмень (6,7 бала), передає РИА Новости. Останнє місце в рейтингу зайняв Рубцовськ Алтайського краю (1,9 бала). У десятку найгірших, за оцінкою місцевих жителів, потрапили відразу три підмосковних міста (Одинцово, Красногорськ і Пушкіно) і два — в Ростовській області (Новочеркаськ і Таганрог).

Серед міст-мільйонників перше місце віддали Москві, друге — Пермі (5,1 бала), третє — поступається їй десяті бала Краснодару. Однак ні один з найбільших російських міст не увійшов у першу десятку. Цікаво, що за підсумками минулорічного аналогічного опитування Москва входила в першу десятку, ставши єдиним містом-мільйонником в ТОП-10.

«В цілому росіяни оцінюють стан міської дорожньої мережі і паркування у своїх районах досить низько: на 4,5 бали з десяти. Майже половина опитаних вважають дороги і ситуацію з парковками вкрай незадовільними: 44,5% респондентів поставили їм від одного до трьох балів», — відзначають автори дослідження.

Нагадаємо, що, згідно з індексом глобальної конкурентоспроможності Всесвітнього економічного форуму, найкращі дороги в світі знаходяться в Об’єднаних Арабських Еміратах, Сінгапурі та Швейцарії, а замикають десятку лідерів Сполучені Штати. У трійку антилідерів за якістю доріг увійшли Мавританія, Демократична Республіка Конго і Гаїті.

Росія в цьому списку розташувалася на 114-й сходинці рейтингу з 137. З найближчих сусідів зазначимо Україну, яка розташувалася на 130-й позиції, а також Казахстан — у цієї країни 115-е місце.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *