Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Ілона Маска усунули від керівництва Tesla на три роки

Share

Таке рішення прийняла Комісія з цінних паперів США, яка викрила раніше главу Tesla в навмисному введенні учасників ринку в оману

Крім заборони займати керівну посаду до 2022 року, за умовами угоди з владою США, Маск також повинен виплатити штраф у розмірі $20 млн. Очікується, що найближчим часом Рада директорів Tesla увійдуть незалежні директори, які призначать спецкомітет. Останній, як пише Прайм, стане контролювати комунікації Ілона Маска, який буде погоджувати з цим комітетом публікацію матеріалів, що містять відомості, що стосуються компанії і її акціонерів.

Нагадаємо, що скандальний запис в Twitter Маска з’явилася 7 серпня. В ній генеральний директор Tesla повідомив, що збирається вивести з біржі акції Tesla, викупивши самостійно всі папери. «Збираюся викупити Tesla по $420 (за акцію — прим.). Фінансування забезпечено», — написав Маск.

Після цього Комісія з цінних паперів США почала розслідування, в ході якого прийшла до висновку, що у глави Tesla не було достатніх підстав заявляти про існування надійного інвестора.

Сам Маск раніше говорив ЗМІ, що його це рішення засмутило.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *