Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Jaguar представив дві ралійних F-Type

Share

Компанія Jaguar Land Rover представила 2 ралійних кабріолета F-Type. Із випуск приурочений до 70-ї річниці з моменту прем’єри першого XK 120 в 1948 році. Вони покликані нагадати про моделі Jaguar XK 120, за кермом якої гонщик Іен Эпплйард перемагав у RAC ралі і Tulip. Машини вперше продемонстрували на трасі Walters Arena в Південному Уельсі.

Дизайн новинок нагадує спеціальну версію F-Type під назвою Chequered Flag. Обидва ралійних кабріолета оснащені 300-сильним 2,0-літровим чотирициліндровим бензиновим двигуном Ingenium. Автомобілі отримали вдосконалені гальма і підвіску, захисний каркас, гоночні сидіння з шеститочковими ременями безпеки, особливі колісні диски, блок фар на капоті і вогнегасник.

«Нечасто нам випадає можливість створити ралійний автомобіль, і я був просто щасливий спостерігати, як сучасні спорткари набувають той самий характерний вигляд. Ці моделі — наша данина поваги XK 120 і всім спорткарам, які ми випустили за ці 70 років, включаючи нову версію F-Type Chequered Flag», — розповів головний дизайнер Jaguar Ян Каллум.

Два зразка F-type Convertible Rally візьмуть участь у низці рекламних заходів, але на змаганнях не здадуться. Тим не менш машини повністю задовольняють вимогам FIA.

Що стосується спеціальної версії спорткара F-Type під назвою Chequered Flag, то цю модифікацію можна буде придбати і в Росії. Прийом замовлень на машину відкриють до кінця 2018 року.

Дивитися відео

Jaguar представил два раллийных F-Type
Jaguar представил два раллийных F-Type
Jaguar представил два раллийных F-Type
Jaguar представил два раллийных F-Type
Jaguar представил два раллийных F-Type
Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *