Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Jaguar XE SV Project 8 перетворили на гоночне таксі на Нюрбургринзі

Share

Суперседан Jaguar XE SV Project 8 — самий потужний і швидкий серійний автомобіль в історії компанії Jaguar — перетворили на гоночне таксі. Будь-який бажаючий зможе покататися на 600-сильному автомобілі в якості пасажира по «Північній петлі» Нюрбургрінга.

Вартість однієї поїздки становить 199 євро (майже 15 тис. руб). Автомобілі під керуванням професійних пілотів розганяє до 250 км/год на 20,8-кілометровому треку з 73 поворотами. Перевантаження, які виникають пасажирами, сягають 1.8 g. Наприклад, перевантаження такої ж величини зазнають парашутисти при приземленні зі швидкістю 6 метрів в секунду.

Jaguar XE SV Project 8 комплектується п’ятилітрової компресорної «вісімкою» від суперкара F-Type SVR, віддача якої підвищена з 575 до 600 л. с. Суперседан здатний розганятися з місця до 96 км/год за 3,3 с, а його максимальна швидкість перевищує 320 км/год. Всього буде випущено 300 таких автомобілів.

Восени минулого року суперседан Jaguar XE SV Project 8 встановив новий рекорд «Північної петлі» Нюрбургринга серед серійних автомобілів з чотирма дверима. «Заряджена» модифікація самої маленької моделі британської марки проїхала коло «Нордшляйфе» за 7 хвилин і 23 секунди.

Дивитися відео

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *