Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Jeep відкликає три моделі в Росії

Share

Компанія Jeep оголосила про двох відзивних акціях в Росії, які торкнуться 312 автомобілів Compass, Cherokee і Wrangler, проданих в 2018 році, повідомляється на сторінці Росстандарту.

Перший відгук стосується 224 позашляховиків Jeep Wrangler нового покоління, які були реалізовані з червня 2018 року. Автомобілі вирушать в ремонт в зв’язку з кронштейном кріплення передньої тяги, який може бути приварений не по стику. Це може привести до відділення кронштейна від рами, що негативно позначиться на управлінні автомобілем. На сервісі у позашляховиків перевірять зварні шви і проведуть ремонт при необхідності.

Друга акція зачіпає кросовери Jeep Compass і Cherokee, які були продані в Росії з квітня 2018 року. Відгук пов’язаний з дефектним хромованим покриттям поршнів задніх гальмівних супортів, здатним призвести до утворення газових бульбашок в гальмівній системі. Це може викликати провалювання педалі при запуску двигуна і зниження ефективності задніх гальмівних механізмів. Проблему вирішать шляхом прокачування гальмівної системи для видалення з неї бульбашок.

Раніше Jeep відкликав в Росії більше 6 тисяч позашляховиків Cherokee і Grand Cherokee, які вирушили на сервіс у зв’язку з помилками в електронному блоці керування двигуном. Несправність могла призвести до короткого замикання і вивести з ладу шину передачі даних CAN-C.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *