Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Kia K900: початок продажів флагманського седана в Росії

Share

Компанія Kia почне російські продажі флагманського седана K900 нового покоління в першій половині 2019 року, повідомляє прес-служба корейського бренду. Раніше ця модель продавалася на російському ринку під назвою Quoris. Виробництво автомобіля налагодять на заводі «Автотор» в Калінінграді.

Російським клієнтам седан запропонують з двома бензиновими моторами на вибір. Так, K900 може оснащуватися 3,3-літровою «шісткою» з двома турбінами, яка встановлюється на спортивний фастбек Stinger. Потужність агрегату складе 248 к. с. Також машина комплектується 5,0-літровим агрегатом V8 з віддачею 413 к. с. Двигуни працюють в парі з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач і системою повного приводу.

Офіційна прем’єра новинки відбулася на автосалоні в Нью-Йорку в 2018 році. Седан побудували на новій платформі. Колісна база збільшилася на 60 мм і тепер становить 3105 мм. Відмінною рисою автомобіля стала масивна решітка радіатора, виконана у фірмовій концепції «Ніс тигра», що складається з 176 окремих елементів. Крім того, машина отримала задні ліхтарі і патрубки випускної системи з хромованою окантовкою.

В Росії нинішній Kia Quoris збирається на калінінградському «Автотор» з 2013 року. Седан доступний з бензиновими моторами робочим об’ємом 3,8 і 5 літрів, розвиваючими 334 і 425 л. с. відповідно. Обидва двигуни працюють в парі з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Ціни на Quoris починаються від 2 млн. 719 тис. руб.

Схвалення типу на новий седан набуде чинності 15 листопада, однак у продажі новий K900/Qurois з’явиться пізніше: серед заявлених компанією Kia новинок цього року флагман не значиться. Стало бути, до дилерів машини прийдуть не раніше січня. Основним конкурентом стане споріднений Genesis G90 ціною від 4,8 млн рублів за версію з мотором 3.8 (309 к. с.) і повним приводом. Втім, седан Kia повинен виявитися доступнішими більш скромного двигуна.

Kia K900: начало продаж флагманского седана в России
Kia K900: начало продаж флагманского седана в России
Kia K900: начало продаж флагманского седана в России
Kia K900: начало продаж флагманского седана в России
Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *