Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Конкурента «Дефендер» можуть побудувати на заводі Ford

Share

Британський магнат і фанат автомобілів Land Rover Defender, схоже, наблизився до своєї мрії

Хімічна компанія Ineos, що належить мільйонерові Джиму Рэтклиффу, веде переговори з Ford про використання (і можливої купівлі) моторного заводу у Брідженді (Південний Уельс, Великобританія), з’ясували ЗМІ. Реткліфф, відомий своєю пристрастю до «Дефендерам», розглядає дану площадку в якості плацдарму для випуску наступника легендарного «Захисника».

Відзначимо, що в даний час у підприємства у Брідженді укладено угоду з Jaguar Land Rover, якій завод поставляє бензинові мотори. Однак контракт на ці роботи закінчується в 2020 році, а британці ніби як не поспішає його продовжувати. Такий стан справ, як зазначає Motorauthority, загрожує скороченням робочих місць і постановці керівництвом Ford питання про економічну доцільність заводу.

У ситуації, що склалась завзяття Ineos може зіграти на руку «фордовцам». Подробиці переговорів не наводяться, але наголошується, що Ineos прийме рішення до кінця року.

Нагадаємо, що новий автомобіль, який Реткліфф має намір побудувати за мотивами Defender, отримає назву Projekt Grenadier (раніше Land Rover заборонила Рэтклиффу використовувати бренд Defender). За неофіційною інформацією, автомобіль отримає дизельний мотор, однак гібридні і електричні силові установки з рахунків не списуються. Випустити на дороги загального користування автомобілі, натхненні «Дефендер», британець має намір до 2020 року. Всього в компанії хочуть випускати в рік не менше 25 тис. таких автомобілів.

Разом з тим в 2018 році компанія Land Rover сама має намір випустити наступника Defender. За неофіційною інформацією, автомобіль отримає повністю алюмінієвий структуру кузова, а його конструкція буде схожа і з Discovery, і з Range Rover. При цьому позашляховик буде доступний в стандартному і длиннобазном виконанні.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *