Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Креслення знятого з виробництва автомобіля продали за $26 млн

Share

Саме таку суму віддав покупець, чиє ім’я не розкривається, за пакет технічної документації на модель Aston Martin Vanquish

Крім суми угоди, цікаво в цій історії те, що британський виробник спорткарів публічно не оголошував про продаж документації на модель Vanquish. Про що відбулася угоді стало відомо завдяки публікації спеціального звіту компанії, в рамках підготовки до виходу на біржу.

Яка-небудь інформація про покупця у звіті також не розкривається. Як припускає видання Automotive News, не виключено, що власником повної інструкції по збірці Aston Martin Vanquish могла стати, наприклад, автомобільна фірма з Китаю. Також в якості покупця могло виступити одне з європейських тюнінг-ательє Mansory або Ares, які планують зайнятися випуском власних моделей.

Нагадаємо, що виробництво моделі Aston Martin Vanquish було припинено восени минулого року. Як прощальній версії британці випустили особливу модифікацію машини під назвою Ultimate. Всього планувалося зробити 175 таких автомобілів. Технічна начинка прощальній версії була така ж, як і в оригіналу: 600-сильний двигун 5.9 V12 і восьмиступінчастою автоматична коробка передач. Максимальна швидкість — 324 км/ч.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *