Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Крихітний BMW (який коштує як X6) пережив оновлення

Share

Электрохэтчбек BMW i3 обзавівся новою тягової батареєю, ємність якої відтепер становить пристойні 42,2 кВт·год

Це майже вдвічі більше, ніж було на першій версії машини (22,6 кВт·год), яка дебютувала 5 років тому! І помітно більше ємності, якій баварський хетчбек має зараз — 33,2 кВт·год. Відповідно, пробіг на одній зарядці виріс до 310 км за стандартом WLTP 359 км за стандартом NDEC.

Тобто реально новинка зможе їхати приблизно на 30% довше. Від побутової розетки BMW i3 відтепер можна зарядити на 80% за 15 годин. При використанні спеціального зарядного пристрою час «наповнення» батареї скоротиться до 3,2 години, а використання 50-кіловатних зарядок — це 42 хвилини біля розетки.

Крім того, оновлений BMW i3 може похвалитися опціонними матричними фарами і розширеної гамою кольорів кузова.

А ще баварці почули прохання шанувальників марки і наділили маленький, але дорогий хетчбек рекомендованим спортпакетом. Модифікацію i3s (вона зображена на фото) входять занижена на 10 міліметрів підвіску, інші пружини і амортизатори, 20-дюймові колісні диски, плюс широкі накладки колісних арок.

P. S. Для довідки, у російських дилерів поточну версію моделі i3 сьогодні можна купити за 4 360 000 рублів, хоча кросовер BMW X6 пропонується за 3 880 000.

Источник:auto.mail.ru

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *