Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Lada, якої не повинно бути, вийшла на випробування

Share

На дорогах засвітилася «таємнича» Lada Vesta SW, яка, по всій видимості, є спортивною версією універсалу

Закамуфльований автомобіль сфотографували відразу в двох містах Росії. Спочатку новинка засвітилася на заправній станції в Камишній Волгоградської області, після чого автомобіль «зловили» на дорогах в Кисловодську. Фото машини з’явилися в паблике lada_vesta_club.

Офіційної інформації, що це за машина, немає. Але, по всій видимості, АВТОВАЗ вивів на тести спортивну версію універсала «Веста». Нагадаємо, що раніше в Тольятті категорично спростовували плани по випуску такої модифікації. Втім, свіжа серія фотографій говорить про зворотне.

«Спортивний» дух в засветившемся універсалі видають оновлений обвіс, легкосплавні диски оригінального дизайну (такі ж, як у седана) і спойлер на кришці у формі плавника акули. Інші нюанси оздоблення «вазовцы» вважали за краще приховати під камуфляжем.

Нагадаємо, що найближчим часом у продаж надійде спортивна модифікація седана «Веста». Автомобіль обзаведеться посиленими гальмами, іншими пружинами і амортизаторами, а також отримає модернізовану коробку передач.

Основним двигуном стане 1,8-літровий вазовський атмосферник потужністю 149 к. с. Крім цього, на підприємстві розглядають можливість форсування цього агрегату до 180 л. с. Максимальна швидкість «зарядженого» седана, як очікується, складе 198 км/ч.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *