Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Land Rover Discovery навчили шукати людей з повітря

Share

Після Паризького автосалону австрійський Червоний Хрест отримає унікальний позашляховик, переобладнаний в мобільний командний центр на випадок надзвичайних ситуацій

Land Rover співпрацює з міжнародним Червоним Хрестом з 1954 року, тому дивно, що тільки зараз партнери придумали спеціальний автомобіль для порятунку людей в екстремальних умовах. Зате тепер створений в єдиному екземплярі Discovery, як розраховують творці, підвищить шанси на виживання потерпають у важкодоступних районах.

Проектом займалося SVO (Special Vehicle Operations) — підрозділ британської марки, що відповідає за особливі моделі, не призначені для масового випуску. 18 місяців знадобилося ленд-роверовцам, щоб адаптувати ідеї концепту Project Hero до втілення на серійному «Діскавері».

У результаті британський всюдихід з 258-сильним турбодизелем 3.0 V6 отримав зубасті позашляхові покришки, спецсигнали, яскраву розмальовку, а також… позбувся багажника. Оскільки машину перетворили на мобільний командний пункт, вантажний відсік під дах забитий спеціальним пошуковим обладнанням і різними радіостанціями — стаціонарними і переносними. У надійного зв’язку — життя. Ось чому кузов наїжився антенами. Але головний компонент комплексу — величезний восьмироторный дрон з далекобійної камерою і тепловізором.

Оптика бортового літального апарата здатна засікти людину з відстані 440 метрів, автомобіль — в межах кілометра. Картинка при цьому передається на пульт оператора, дозволяючи рятувальникові оперативно фіксувати координати об’єкта пошуку та направляти до місця трагедії пошукові загони.

А що ще?

    Источник:auto.mail.ru

    Теги:

    You Might also Like

    Leave a Comment

    Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *