Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags: ,

Lexus ES нового покоління з камерами замість дзеркал

Share

Lexus першим у світі почав офіційні продажі автомобілів з камерами замість зовнішніх дзеркал, предствив седан Lexus ES нового покоління для японського ринку.

Впровадження даної технології стало можливим слідом за схваленням японської влади, які дозволили використовувати подібні системи на серійних автомобілях. Зображення з камер виводиться на спеціальні пятидюймовые монітори, розташовані в нижній частині передніх стійок.

Серед основних переваг системи називається значне поліпшення огляду — особливо в погану погоду. В добавок, використання камер знижує опір повітряного потоку, що позитивно позначається на паливної економії і рівні шумів.

Схожа технологія використовується на електричному кросовер Audi e-tron, омніумі, що дебютував у середині вересня. При цьому поки не зрозуміло, коли почнеться серійне виробництво нового німецького автомобіля. Крім того, залишається не ясним, як скоро влади інших країн дозволять застосування камер замість традиційних бічних дзеркал.

Що стосується російської версії нового Lexus ES, то на вітчизняному ринку седан пропонується з стандартними дзеркалами за ціною від 2 млн. 580 тис. до 3 млн. 996 тис. руб. Модель доступна з трьома бензиновими двигунами: 150-сильним дволітровим мотором, 2,5-літровим агрегатом потужністю 200 л. с., а також 249-сильним 3,5-літровим V6.

Дивитися відео

Lexus ES нового поколения с камерами вместо зеркал
Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *