Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Lincoln приготував позашляховик зі звуками оркестру

Share

Компанія покаже серійну версію кросовера Aviator нового покоління на автосалоні в Лос-Анджелесі 28 листопада

Нагадаємо, що концепт другого покоління Aviator показали в березні цього року. Відомо, що в базовій версії позашляховик запропонує задній привід і 6-циліндровий бітурбомотор. Крім того, на базі цього двигуна також заплановано заряджає гібрид.

На фото концепт Lincoln Aviator

Очікується, що головною технічною «фішкою» нового «Авіатора» буде система Suspension Technology Preview, яка сканує дорожнє полотно перед машиною і в режимі реального часу змінює налаштування ходової, щоб машина гранично акуратно проходила дорожні нерівності.

Ще однією особливістю моделі стануть музичні теми, які будуть використовуватися для оповіщення водія і пасажирів в різних ситуаціях. Спеціально для запису таких звуків Lincoln запросив симфонічний оркестр! Всього було записано близько 125 музичних тем, з яких в результаті відібрали тільки шість.

Світова прем’єра моделі відбудеться на найближчому автошоу в Лос-Анджелесі. Нагадаємо, що випуск першого покоління моделі Aviator закінчився ще 13 років тому. З 2002 по 2005 роки під цим ім’ям публіці пропонували перелицьований Ford Explorer. Життя моделі виявилася короткою, а наступником виступив кросовер MKX, побудований на агрегатах Ford Edge.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *