Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags: , , ,

Lynk & Co 03 TCR: представлений 500-сильний седан

Share

Китайська марка Lynk & Co, що належить компанії Geely, представила концепт-кар 03 Cyan з двигуном потужністю 500 л. с. Гоночна команда Cyan Racing (раніше називалася Polestar) буде битися в турінговом чемпіонаті FIA WTCR сезону 2019 року на седанах Lynk & Co 03 у версії TCR. Тим самим бренд Lynk & Co дебютує в автоспорті і кине виклик сімці іменитих компаній: Audi, Alfa Romeo, Honda, Hyundai, Peugeot, TOYOTA і Volkswagen. «Амбіції нашої команди — повернути титул чемпіона світу і вивчити нові рівні продуктивності разом з Lynk & Co», — заявив гендиректор Cyan Racing Крістіан Даль.

Прем’єра новинки відбулася на спеціальному заході в Японії на трасі Фудзі Спідвей. Машина була розроблена фахівцями гоночної команди Cyan Racing, з якою у 2017 році в турінговом чемпіонаті WTCC переміг автоспортивний колектив компанії Volvo (також належить Geely).

Стандартний седан Lynk & Co 03 дебютував у серпні 2018 року. Новинку побудували на модульному шасі CMA, розроблений спільними зусиллями інженерів Volvo і Geely.

За попередніми даними, в лінійку двигунів увійде трициліндровий 1,5-літровий бензиновий агрегат потужністю 150 л. с., а також дволітровий мотор, що видає 190 л. с. Згодом у моделі повинна з’явитися версія з гібридною силовою установкою з можливістю підзарядки батарей від побутової електромережі і, ймовірно, повністю електричний варіант.

Виходить, що в гонках WTCR компанія Lynk & Co замінить марку Volvo, у якої нібито немає відповідного автомобіля. Розробником «гарячого» седана 03 названо відділення Geely Group Motorsport. «Ми прагнемо змінити мобільність і хочемо зробити це швидко, відповідно до темпів нашого розвитку. Ми натискаємо кнопку прискореної перемотування вперед! Гонки також бачаться нам випробувальним стендом для останніх силових агрегатів і пов’язаних з ними технологій», — зазначив шеф Lynk & Co Ален Віссер.

Нагадаємо, передсерійну версію седана Lynk & Co 03 світ побачив ще півтора року тому, але в підсумку моделі креативного бренду Lynk & Co вийшли на ринок строго у порядку нумерації: першим був середньорозмірний кросовер Lynk & Co 01, потім до нього приєднався компактний паркетник Lynk & Co 02, і нарешті прийшла черга «трійки». Всі машини мають уніфікований дизайн і одну модульну платформу CMA, розроблену разом з компанією Volvo, яка, як і Lynk & Co, належить холдингу Geely.

Дивитися відео

Lynk & Co 03 TCR: представлен 500-сильный седан
Lynk & Co 03 TCR: представлен 500-сильный седан
Lynk & Co 03 TCR: представлен 500-сильный седан
Lynk & Co 03 TCR: представлен 500-сильный седан
Lynk & Co 03 TCR: представлен 500-сильный седан
Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *