Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Льюїс Хемілтон став п’ятикратним чемпіоном Формули-1

Share

Пілот команди Mercedes Льюїс Хемілтон за підсумками Гран Прі Мексики став чемпіоном Формули-1, вигравши свій 5 титул у змаганні. За 2 етапи до кінця сезону британець опинився в недосяжних 64 окулярах від свого найближчого переслідувача Себастьяна Феттеля з Ferrari.

Вчора, в Мексиці Хемілтон зайняв 4 місце, чого виявилося достатньо для дострокового завоювання титулу — пілоту необхідно було фінішувати не нижче 7 рядка. Переможцем Гран Прі став голландський пілот Red Bull Макс Ферстаппен, слідом за яким до фінішу прийшли гонщики Ferrari — Себастьян Феттель і Кімі Райкконен. Напарник Хемілтона з «Мерседесу» фін Вальттери Боттас розташувався на 5 сходинці.

Сергій Сироткін з Willams фінішував на 13-му місці. Росіянину, почав гонку на автодромі імені братів Родрігес в Мехіко з 19-ї позиції, вдався «чистий старт», завдяки чому він відразу піднявся на 4 рядки вгору. Напарник Сироткіна канадець Ленс Стролл завершив Гран Прі Мексики на 12-му місці.

Що стосується Хемілтона, то британець став третім пілотом в історії, який завоював не менше 5 титулів у Формулі-1. Раніше це вдавалося лише аргентинцеві Хуану Мануелю Фанхіо (5 чемпіонств) і німцеві Міхаелю Шумахеру (7 титулів).