Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Mazda назвала ціни на оновлену 6 в Росії

Share

Mazda назвала комплектації і вартість оновленої моделі Mazda6 для російського ринку. Ціни на седан, лінійка двигунів якого поповнилася турбомотором, стартують з позначки 1 млн. 431 тис. руб. — на 74 тис. руб. дорожче дорестайлингового автомобіля.

Оновлена Mazda6 була представлена в листопаді 2017 року на мотор-шоу в Лос-Анджелесі. Седан можна відрізнити від попередника завдяки радіаторної решітці іншої форми, модернізованими бамперами, злегка зміненим заднім ліхтарям. «Шістка» отримала повністю світлодіодну адаптивну передню оптику, а також активні елементи у повітрозабірнику переднього бампера, які закриваються на високій швидкості і покращують аеродинаміку.

У салоні з’явилася нова передня панель, інші сидіння, а також інша приборка, яка може бути повністю цифровий. Що стосується технічної частини, то інженери перенастроювали підвіску, модернізували рульове управління і посилили структуру кузова.

Базовий мотор для оновленої Mazda6 — дволітровий бензиновий атмосферник, що видає 150 л. с. і 213 Нм крутного моменту (від 1 млн. 431 тис. руб.). Плюс, доступний вдосконалений двигун робочим об’ємом 2,5 л, віддача якого збільшилася з 192 до 194 к. с. (258 Нм). Такий седан обійдеться мінімум в 1 млн 616 тис. руб.

«Шістка» стала пропонуватися з 2,5-літровим наддувним агрегатом, який на російському ринку є у флагманського кросовера CX-9. Двигун, що поєднується з 6-ступінчастим автоматом, видає 231 силу і 420 Нм. Ціни на найпотужнішу модифікацію Mazda6 починаються від 2 млн. 172 тис. руб.

В список доступних електронних «помічників» увійшов адаптивний круїз-контроль з можливістю повної зупинки та відновлення руху, система кругового огляду, функція стеження за «сліпими зонами, а також система утримання автомобіля на займаній смузі руху.

Універсали, дизельні версії і механічна коробка передач нам як і раніше не покладені. У дилерів оновлені седани Mazda 6 повинні з’явитися ближче до кінця листопада. Як і раніше, машини для Росії збирають на підприємстві Mazda Sollers у Владивостоці.

Дивитися відео

Mazda назвала цены на обновленную 6 в России
Mazda назвала цены на обновленную 6 в России
Mazda назвала цены на обновленную 6 в России
Mazda назвала цены на обновленную 6 в России
Mazda назвала цены на обновленную 6 в России
Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *