Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Mazda3: анонс наступного покоління

Share

Mazda опублікувала перший тизер хетчбека і седана Mazda3 наступного покоління, офіційна прем’єра якого відбудеться в рамках мотор-шоу в Лос-Анджелесі 28 листопада.

Дизайн «трійки» виконаний у відповідності з подальшою еволюцією фірмового стилістичного напрямку KODO. Передбачається, що в зовнішності автомобіля використовують ряд рішень, запозичених у концепт-кара Kai представленого восени 2017 року на Токійському автосалоні. Товарна Mazda3 отримає задні стійки схожої форми, значно нахилену двері багажного відділення і вузькі світлодіодні задні ліхтарі.

Нова Mazda3 буде пропонуватися з повністю цифровою панеллю приладів з можливістю самостійного налаштування і вибору одного з кількох варіантів можливих конфігурацій.

Як очікується, в моторну гамму нової «троячки» увійдуть двигуни сімейства SkyActive-X, які стануть першими в світі масовими бензиновими двигунами внутрішнього згоряння із запалюванням від стиснення, а не від свічок.

Паливно-повітряна суміш зможе займатися в циліндрі в процесі стиснення, як це відбувається в дизельних силових агрегатах. При цьому в двигунах SkyActive-X і раніше застосують традиційні свічки запалювання, які будуть використовуватися при високих навантаженнях.

Дивитися відео

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *