Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Mercedes B-Class: представлено нове покоління мікровена

Share

На Паризькому автосалоні Mercedes-Benz представив компактвен B-Class нового покоління. Модель з індексом W247 стала більшою попередника, а також отримала ряд функцій напівавтоматичного управління, які вперше з’явилися на флагманському седані S-Class.

Габаритна довжина новинки склала 4359 мм, ширина — 1786 мм, а висота — 1557 мм. Розмір колісної бази дорівнює 2989 мм, коефіцієнт лобового опору зменшився до 0.24. Задній ряд сидінь автомобіля може бути зрушений вперед на 14 см, завдяки чому об’єм багажного відділення збільшується з 455 до 705 літрів. При повністю складеному задньому дивані обсяг становить 1450 літрів.

Компактвен отримав інформаційно-розважальний комплекс MBUX, який вперше був показаний на сімействі A-Class четвертого покоління. Цифрова приладова панель діагоналлю 7 дюймів об’єднана дисплеєм інформаційно-розважального комплексу такого ж розміру (в якості опції доступний 10,25-дюймовий екран). За додаткову плату буде запропоновано проекційний дисплей.

Лінійка двигунів включила 1,33-літрові чотирициліндрові бензинові агрегати, розвиваючі 136 і 164 к. с. Дизельна лінійка представлена моторами робочим об’ємом 1,5 і 2,0 л, що розвивають 115 і 190 л. с. відповідно. Трансмісії — семи — і восьмиступенчатые «робот» з двома зчепленнями. Пізніше з’являться інші двигуни, а також модифікації з повним приводом.

Новий Mercedes-Benz B-Class отримав ряд функцій напівавтоматичного управління, що дебютували на флагманському седані S-Class. Удосконалена система камер і радарів здатна відстежувати дорожні ситуації на дистанції до 500 м. До прикладу, електроніка зможе самостійно скоригувати швидкість руху по мірі прибуття до складних розв’язок, перехресть або дорожнім заторам.

Європейські продажі Mercedes-Benz B-Class нового покоління почнуться до кінця 2018 року. Ціни на компактвен оголосять пізніше.

Mercedes B-Class: представлено новое поколение микровэна
Mercedes B-Class: представлено новое поколение микровэна
Mercedes B-Class: представлено новое поколение микровэна
Mercedes B-Class: представлено новое поколение микровэна
Mercedes B-Class: представлено новое поколение микровэна

Источник:www.avtorinok.ru

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *