Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Mercedes-Benz GLC, GLS і Е-Class відкликають в Росії

Share

Mercedes-Benz прийняла рішення відкликати в Росії 1 166 тис. автомобілів. Під сервісну акцію потрапили моделі GLC, GLS і Е-Class. Всі ремонтні роботи будуть здійснюватися безкоштовно для власників, повідомляється на офіційному сайті Росстандарту.

Так, 1 тис. 152 автомобіля моделі GLC, вироблених з квітня по липень 2018 року, відправлять в ремонт із-за проблем з ременем безпеки задніх сидінь. «Причиною відкликання є язичок ременя на крайніх задніх сидіннях, який може втягнутися в простір між облицюванням і стійкою і задній бічній облицюванням», — пояснили у відомстві.

Також в ремонт відправлять 14 автомобілів GLS і Е-Class реалізованих з жовтня 2017 року по квітень 2018 року, з VIN-кодами згідно з додатком. У Росстандарте пояснили, що причиною відкликання цих машин є калібрування системи класифікації пасажира для сидіння переднього пасажира, яка може не відповідати специфікації. У сервісних центрах у відкликаються автомобілів замінять подушки безпеки сидіння переднього пасажира.

У жовтні Mercedes-Benz відкликав 123 купеобразных седанів CLS нового покоління, які були реалізовані в 2017 і 2018 року в Росії. Тоді причиною сервісної кампанії стала можливість невідповідності специфікації заклепувального з’єднання кришки корпусу ременя безпеки на передніх сидіннях.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *