Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Mercedes відкликає більше тисячі S-Class і GLE в Росії

Share

Mercedes-Benz відкликає в Росії 1257 автомобілів. Під сервісну акцію потрапили моделі S-Class і GLE. Всі ремонтні роботи будуть здійснюватися безкоштовно для власників, повідомляється на офіційному сайті Росстандарту.

Будуть відкликані 1023 авто — це моделі GLE і GLE Coupe, продані в 2018 році, вирушать в ремонт із-за проблем з задніми гальмівними супортами. «На транспортних засобах необхідно видалити повітря з гідравлічної гальмівної системи заднього мосту», — пояснили у відомстві.

Ще відкличуть 234 автомобіля S-Class і S-Class Соире, реалізованих у Росії з 2017 по 2018 роки. У цих машин можуть бути відсутні дві гайки для фіксації струмопровідних шин всередині блоку силових запобіжників в багажнику.

У червні компанія Mercedes-Benz прийняла рішення відкликати в Росії 362 автомобілів. Тоді під сервісну акцію потрапили моделі C-Class, E-Class, які були продані з 2017 по 2018 рік. Причина відкличний кампанії — можливий дефект передніх сидінь.

Також у червні компанія Mercedes-Benz оголосила про відкликання 9281 автомобіля A-, B-, C-Class, а також CLA, GLA і GLC, які були продані в Росії з 2016 по 2018 рік. Ці автомобілі вирішили відправити в ремонт в зв’язку з імовірністю электростатистического розряду, у зв’язку з яким може спрацювати подушка безпеки з боку водія.

Источник:www.avtorinok.ru

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *