Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Мінівен «Аурус» знову засвітився на фото

Share

Мікроавтобус Arsenal, який випускається під маркою «Аурус», в черговий раз зловили на дорогах у Москві

Зазначимо, що розроблений для російських чиновників мінівен потрапляє в об’єктиви фотокамер не в перший раз. При цьому публічного дебюту моделі так і не було. Нагадаємо, що широкої громадськості наживо показували тільки лімузин Senat, прем’єра відбулася на Московському автошоу.

View this post on Instagram

Попался! Случайно, на вскидку, только одна более-менее резкая фотка. На мой взгляд самый интересный автомобиль проекта "Кортеж" или ЕМП, микроавтобус Aurus Arsenal. Его не было на московском автосалоне и шейхам эту машину почему-то не предлагают, хотя ФСО вовсю пользуется пару бусов . Я бы на месте ВВП на нем катался, не надо пригибаться на заднем сиденье , как в Senatе Вот бы посмотреть, что и как внутри. P.S. когда снимал, дети с заднего сиденья спросили: "Папа, нас не оштрафуют за то, что ты снимаешь?". В общем-то семейный универсальчик наваливающий из под моста в поворот за 7 мин до школьного звонка, с чекнутым папашей, пытающимся что-то там сфоткать, наверно то ещё зрелище. Больше так не буду? #ЕМП #кортеж #aurus #aurusarsenal #gatcha #cars #moscow #автоплюс #НАМИ #кремль #москва #аурус #bus #kremlin #newcar

A post shared by Pavel Fedorov (@vorodef) on

Разом з тим, обидві ці моделі — Senat і Arsenal — побудовані на єдиній платформі. Її головна прикмета — гібридна силова установка: двигун V8 об’ємом 4,4 л (598 к. с.), електромотор і 9-ступінчастий автомат КАТІ російської розробки. Повний привід з муфтою, що передає момент на передні колеса.

На цій же базі уніфікованої, створеної інженерами ФГУП НАМИ, планується випустити ціле сімейство машин, включаючи позашляховик. Імена для моделей були обрані за назвами кремлівських веж.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *