Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Москвичам рекомендували пересісти на метро з-за снігу

Share

Московським водіям рекомендується відмовитися від поїздок на особистому транспорті і скористатися громадським транспортом у зв’язку з можливістю мокрого снігу в місті, з посиланням на прес-службу Центру організації дорожнього руху (ЦОДР) повідомляє агентство «Москва».

«Синоптики обіцяють мокрий сніг, на півночі Підмосков’я вже сьогодні ввечері, до ночі він може дістатися до Москви. На дорогах буде слизько! Від поїздок на особистому автомобілі краще відмовитися», — наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, середа, 24 жовтня, стала одним з найважчих днів для московських автомобілістів за останні кілька місяців. За даними сервісу «Яндекс.Пробки», завантаженість доріг у столиці оцінювалася в максимальні 10 балів.

Максимальні труднощі руху спостерігалися в Москві у вересні 2018 року. Тоді «десятка» утворилася у зв’язку з сильними дощами в місті.

Раніше прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв поскаржився на автомобільні пробки в Москві. За його словами, столиця стає містом з одним з найбільш напружених трафіків.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *