Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

МВС спростувало інформацію про перевірку ОСАЦВ камерами

Share

Запуск проекту по перевірці наявності полісів ОСАЦВ за допомогою дорожніх комплексів фото — і відеофіксації порушень не відбувся, повідомила офіційний представник МВС Росії Ірина Вовк. Передбачалося, що дорожні комплекси фіксації порушень почнуть виписувати штрафи за відсутність полісів ОСАЦВ з 1 листопада 2018 року.

«Поширена низкою ЗМІ інформація про те, що правозастосовча діяльність за вказаною складу адміністративного правопорушення комплексами автоматичної фотовідеофіксації нібито почнеться на початку наступного місяця, є некоректною і не відповідає дійсності», — заявила Вовк.

Нагадаємо, проект з перевірки наявності полісів обов’язкового страхування у автомобілістів за допомогою дорожніх камер повинен був бути запущений ще в 2016 році, проте згодом з різних причин не раз відкладався.

Так, у червні 2018 року в ЦОДР заявили, що столичні комплекси фото — та відео фіксації порушень ПДР повністю технічно готові для відстеження наявності полісів ОСАЦВ. При цьому в серпні в Російському союзі автостраховиків (РСА) розповіли, що у московських властей є «якийсь стримуючий фактор», оскільки вони не можуть визначитися з тим, за якою статтею і в якій кількості виписувати штрафи.

На початку вересня стало відомо, що Мінфін РФ підтримав ініціативу підвищення штрафів за їзду без поліса ОСАЦВ. Раніше пропонувалося збільшити розмір стягнення з 800 до 5 тис. руб., однак у березні 2018 року уряд Росії відмовився підтримувати законопроект.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *