Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

МВС затвердило нові правила реєстрації автомобілів

Share

Міністерство внутрішніх справ затвердило нові правила реєстрації автомототранспортних засобів та причепів в ГИБДД. Відповідний наказ вже опублікований відомством на офіційному порталі правової інформації.

Нововведення набудуть чинності з 6 жовтня. Так, документ дозволяє ставити на облік електронними паспортами, які будуть містити інформацію про власника, технічному огляді та обслуговуванні транспорту, ремонтних роботах, пробіг, про накладання або зняття обтяжень, про страхування і страхових випадках. Також в електронний ПТС будуть включені відомості про ДТП. Паспорти будуть видавати при здійсненні угод купівлі-продажу або на вимогу самих громадян.

Крім цього, документ спрощує процедуру узгодження при заміні двигуна на ідентичний. Тепер водій може встановити на автомобіль новий мотор і їздити без будь-яких додаткових дій. За даними «Комерсанта», інспектора ДПС тепер на дорозі не будуть нічого не звіряти, оскільки номер мотора не відноситься до реєстраційних даних — він вказується тільки в ПТС, його водій возити з собою не зобов’язаний. Таким чином, для заміни мотора водієві більше не потрібно відвідувати ГИБДД.

З 6 жовтня зареєструвати машину можна буде не тільки за паспортом, але і по тимчасовому посвідченню особи, яке видається взамін загубленого паспорта. Також МВС вирішило продовжити до року термін зберігання в підрозділі реєстраційного знака з проданої машини.

У серпні Держдума ухвалила закон про новий порядок реєстрації автомобілів. Так, документ вводить можливість реєстрації нових машин у дилерів без відвідин Державтоінспекції. У свою чергу, автосалони зможуть отримати статус «спеціалізованої організації» після проходження спеціальної перевірки і виконання ряду вимог. Після цього дилер зможе сам передавати документи в ГИБДД, виготовляти номери і передавати весь комплект документів з ключами покупцеві. Однак для клієнтів ця послуга буде платною.

Источник:www.avtorinok.ru

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *