Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags: ,

На Audi наклали багатомільйонний штраф

Share

Прокуратура Мюнхена визначилася з розміром штрафу, який заплатить компанія Audi в рамках «дизельгейта»

У зв’язку з маніпуляціями з показниками викидів шкідливих речовин в дизельних машинах Audi оштрафована на €800 млн. Ця сума включає в себе €5 млн як прописаної в законодавстві вищої міри покарання за недбале порушення правил, а також €795 млн за протиправне отримання економічної вигоди, уточнює ТАСС. Audi AG з рішенням суду про штраф погодилася.

У свою чергу в Volkswagen очікують, що виплата штрафу «безпосередньо позначиться на фінансових показниках Групи і стане «додатковим негативним фактором, який вплине на дані за 2018 фінансовий рік.

Навесні минулого року в штаб-квартирі Audi в Інгольштадті пройшли обшуки в зв’язку з дизельним скандалом», після яких у правоохоронців виникли питання до займав тоді пост гендиректора Audi Руперту Штадлеру. Влітку цього року топ-менеджера заарештували у зв’язку з дизельним скандалом». В даний час Штадлер перебуває під слідством. 3 жовтня наглядова рада концерну Volkswagen звільнив його з посади гендиректора Audi. Раніше німецькі ЗМІ також повідомляли, що компанію, крім іншого, запідозрили у підробці VIN-номерів та протоколів тестів, щоб отримати дозвіл на експлуатацію автомобілів в Південній Кореї.

Дизельний скандал розгорівся восени 2015 року, коли американські влади викрили концерн Volkswagen AG в підтасовуванні даних по вмісту шкідливих речовин у вихлопах дизельних автомобілів. Потім претензії виникли й у європейських регуляторів. Концерну довелося відкликати частину своєї продукції, а всього дизельгейт торкнувся більше 10 млн автомобілів по всьому світу. Загальні витрати концерну з-за дизельного скандалу вже перевищили $19,2 млрд.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *