Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

На АЗС знову будуть торгувати пивом: рішення прийнято

Share

На думку уряду, зняття діяв кілька років заборони дозволить стримати зростання цін на бензин у роздробі

Рішення про повернення торгівлі алкоголем на заправках прийнято на проведеному у вересні у віце-прем’єра Дмитра Козака нараді, пише газета «Ведомости» з посиланням на джерела. Таким чином, зазначає видання, уряд підтримав ідеї члена Ради Федерації від Астраханської області Геннадія Орденова, який ще в 2017 році розробив відповідний проект поправок.

В якості основних аргументів сенатор наводив те, що зв’язку між вживанням алкоголю і можливістю придбати його на заправці немає, так як алкоголь можна придбати і в звичайних магазинах. При цьому кількість аварій за участю нетверезих водіїв після заборони не зменшилася.

Дозвіл продажу алкоголю на АЗС — пряник нафтовикам за стримування цін на паливо, вважає партнер Urus Advisory Олексій Панін. Незважаючи на падіння рентабельності АЗС, нафтові компанії можуть робити центром прибутку інші сегменти. Зростання доходів від продажу супутніх товарів дозволив би компенсувати втрати, міркує президент Російського паливного союзу Євгеній Аркуша.

Нагадаємо, що заборона на торгівлю спиртним на АЗС ввели в 2011 році. Продаж алкоголю заборонений на АЗС та на прилеглій території. За порушення вимог закону власникам АЗС загрожує штраф — до 100 000 рублів з конфіскацією спиртного.

Источник:auto.mail.ru

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *