Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

На Кримському мосту відкрили рух вантажівок

Share

З 1 жовтня по Кримському мосту через Керченську протоку відкрилося рух вантажівок, повідомляє ТАСС з посиланням на інформаційний центр «Кримський міст». За перші 8 годин по мосту вже проїхало понад 700 великовантажних автомобілів.

Найбільш поширеним типом вантажівок, що проїжджають через Кримський міст, на даний момент є автопоїзда загальною вагою понад 30 тонн — понад 560. Також по мосту вже проїхали майже 80 автопоїздів загальною вагою понад 15 тонн і 56 — загальною вагою понад 35 тонн. Спеціально до відкриття моста для фур робітники поклали на мосту додатковий шар асфальтобетону на автоподходах, а також побудували стаціонарні доглядові комплекси.

Рух легкового транспорту по Кримському мосту було відкрито 16 травня в 05:30 за московським часом. Максимальна дозволена швидкість руху по об’єкту склала 90 км/год. Пропускна спроможність переходу — 40 тис. автомобілів.

До 1 жовтня на об’єкті діяли обмеження на проїзд вантажівок. Це було пов’язано з необхідністю забезпечення безпечного наскрізного проїзду автотранспорту в період пікових навантажень під час високого курортного сезону.

Довжина моста складає 19 км. Таким чином він став найдовшим мостом у Європі. Автомобільна частина Кримського моста включає 2 проїжджі частини. На кожній — по дві смуги для руху транспорту.

Источник:www.avtorinok.ru

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *