Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Нафтові компанії підписали угоди про заморожування цін на бензин в РФ

Share

Всі нафтові компанії Росії підписали угоду для стабілізації цін на нафтопродукти в країні, повідомляє ТАСС з посиланням на віце-прем’єра РФ Дмитра Козака. За його словами, угоди були підписані в період з 7 по 10 листопада.

«Кожній нафтової компанії доводився обсяг і параметри поставок на внутрішній ринок, на біржу і на дрібнооптовий ринок обсягів нафтопродуктів в обсязі, відповідним постачання відповідного місяця 2017 року плюс 3%, а також визначені цінові параметри в регіональному розрізі по кожному суб’єкту РФ, яка має бути ціна оптових поставок нафтопродуктів в кожен суб’єкт», — пояснив Козак.

Він додав, що ситуація на російському ринку нафти і нафтопродуктів стабілізувалася, а ціни заморожені. При цьому Козак зазначив, що у зв’язку зі збільшенням ставки ПДВ (з 18% до 20%) з 1 січня ціни на нафтопродукти на оптовому ринку зростуть на 1,7%, а з лютого будуть поступово підвищуватися щомісяця рівними частками у межах інфляції.

Раніше влада зобов’язали Міненерго і ФАС укласти з нафтовими компаніями угоди про заходи щодо стабілізації цін на паливо. Відповідну постанову підписав прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв.

За словами прем’єр-міністра Дмитра Медведєва, цього року ліміт підвищення цін на паливо вже вибрано. Він додав, що нафтові компанії повинні «дуже жорстко» контролюватиме вартість на бензин і стежити за тим, щоб вона не росла.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *