Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Нафтовики просять уряд підняти ціни на бензин?

Share

Представники нафтових компаній звернулися до уряду з проханням підняти ціни на паливо на 4-5 руб. за літр. Відповідна пропозиція прозвучала на нараді у віце-прем’єра Дмитра Козака, повідомляє РБК. Збільшити вартість палива нафтовики запропонували вже з початку 2019 року.

У свою чергу, інший учасник зустрічі, що побажав залишитися невідомим, розповів, що нафтовики «просто скаржилися уряду на свої проблеми і в 4-5 руб. оцінили збитки при продажу літра палива».

«Але піднімати ціни за принципом «мені погано, тому плювати на всіх» все-таки не будуть», — пояснило джерело.

Як повідомляє РИА «Новости» з посиланням на дані Росстату, середні роздрібні ціни на бензин і дизельне паливо на 7 жовтня склали 43,28 руб. і 44,68 руб. відповідно.

Раніше прем’єр-міністр Дмитро Медведєв заявив, що у Росії можуть ввести заборонні мита на нафту і нафтопродукти для врегулювання ситуації з цінами на паливо. За його словами, відповідне розпорядження він готовий підписати найближчим часом. Такі заходи він пояснив тим, що «в цілому ряді випадків спостерігається зростання цін на бензин». Медведєв розпорядився провести консультації з нафтовими компаніями протягом двох днів.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *