Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Названі марки автомобілів, які найчастіше винні в ДТП

Share

У Росії винуватці ДТП в 40% випадків керують автомобілями Lada, Toyota, Hyundai і ГАЗ, до таких висновків прийшли аналітики Інституту ризику «Альфастрахування» в результаті вивчення масиву з більш ніж 180 тис. страхових випадків, що сталися з їх клієнтами.

У дослідженні наголошується, що жінки-винуватиці найчастіше потрапляють в аварії, керуючи автомобілями Lada (14,53% від усіх ДТП), Toyota (9,7%), Hyundai (8,34%), Kia (7,17%) і Nissan (6,68%). Далі, а «антирейтингу» йдуть Volkswagen (4,78%), Renault (4,5%), Chevrolet (4,07%), Ford (4,06%) і Mitsubishi (3,02%).

У чоловіків-винуватців ДТП також на першому місці Lada (23,71%). На другому місці Toyota з показником 6,92%. Замикає першу трійку ГАЗ. З вини водіїв за кермом цих машин сталося 5,98% аварій. Далі йдуть Hyundai (5,42%) і Renault (5,05%).

«Перше місце належить авто економ-класу вітчизняного виробництва. І це логічно, адже автомобілі російського виробництва не тільки самі популярні і поширені в Росії, але їх ще часто беруть, щоб набратися досвіду, тому аварії за їх участю — не рідкість. В цілому чоловіки набагато частіше стають винуватцями аварій, – пояснив директор департаменту страхових виплат «Альфастрахування» Олександр Харагезов.

У Росії в січні–травні 2018 року відбулося 6,9 тис. ДТП на федеральних трасах. Ця цифра на 6,8% менше показників за аналогічний період минулого року. Тоді за 5 місяців відбулося 7,4 тис. аварій. Крім цього, знизилася також кількість загиблих і постраждалих — до 1,8 тис. (3,5%) і 10,2 тис. (5,1%) осіб відповідно.

Названы марки автомобилей, которые чаще всего виноваты в ДТП
Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *