Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Оновлений УАЗ «Пікап»: відомі ціни і комплектації

Share

Ульяновський автомобільний завод оголосив про старт продажів УАЗ «Пікап» 2019 модельного року

Покупцям запропонують автомобілі в виконаннях «Класик», «Оптимум», «Престиж» і «Максимум» за ціною від 784 тисяч до 1 млн. 130 тис. рублів. У всіх версіях модель оснащується 150-сильним двигуном ЗМЗ ПРО і модернізованою механічною п’ятиступінчастою коробкою передач.

Після оновлення «Пікап» отримав покращене рульове управління — з більш жорсткої трапецією і демпфером, а також передній міст із зміненим кутом нахилу шворнів і відкритими поворотними кулаками. У підсумку радіус розвороту скоротився на 1 метр. Крім того, «Пікапу» перенастроювали передні і задні амортизатори, поліпшили шумоізоляцію, а на передніх і середніх стійках кузова з’явилися поручні, які полегшують посадку водієві і пасажирам.

Вже в базовій комплектації «Пікап оснащений водійською подушкою безпеки, антиблокувальною системою гальм (ABS) з електронною системою розподілу гальмівних зусиль (EBD), гідропідсилювачем керма, регулюваннями рульової колонки в двох площинах, електросклопідйомники передніх і задніх дверей, центральним замком, електрорегулюванням і підігрівом зовнішніх дзеркал, фарами головного світла зі світлодіодними ходовими вогнями і багатьом іншим.

У максимальній комплектації автомобілі оснащуються клімат-контролем, сучасною мультимедійною системою з навігацією, камерою заднього виду, шкіряною оббивкою сидінь, підігрівом сидінь першого і другого ряду, керма і лобового скла, передніми й задніми датчиками паркування та іншим обладнанням.

Комплектації і ціни УАЗ «Пікап» 2019 модельного року

Класик Fleet (135 к. с.) від 764 000 руб.
Класик (150 л. с.) від 784 000 руб.
Оптимум(150 л. с.) від 950 000 руб.
Престиж (150 л. с.) від 1 060 000 руб.
Максимум (150 л. с.) від 1 130 000 руб.
Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *