Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Перегонник каршеринга: новий спосіб заробити 70 000 рублів

Share

З ростом популярності альтернативних способів володіння автомобілем почали з’являтися й нові професії, для тих, у кого є водійське посвідчення

Наприклад, останнім часом все частіше з’являються пропозиції про роботу на посаді перегонника каршеринга. Днями така вакансія з’явилася в Москві.

Наприклад, в одному з таких оголошень на сайті «Дзиґа» у числі пред’являються до кандидатів вимог вказується комунікабельність, чуйність і стресостійкість. Дивно, що про наявність водійських прав в описі нічого не говориться.

При цьому наголошується, що працювати доведеться строго в нічний час, займаючись перегонкою машин каршеринга на мийку. Зарплата, яку обіцяють претендентам, 70 000 рублів! Серед інших приємних бонусів, дружний колектив і індивідуальний графік.

У Москві зараз працюють 15 операторів каршеринга, які володіють 13 тисячами автомобілів. У середньому городяни користуються каршерингом близько 25 тисяч разів в день. Вартість оренди залежить від обраної компанії, але в середньому становить від шести до 10 рублів в хвилину. Користувачі можуть безкоштовно залишати автомобілі на міських платних парковках. За 2017 рік машини в оренду брали 5,6 мільйона разів.

Нагадаємо, що редактор @Авто 11 днів прожив без особистого автомобіля, віддавшись московському каршерінгу. Про підсумки цього експерименту — в матеріалі «Каршерінг на власній шкурі: підсумки та лайфхаки».

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *