Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Tags:

Peugeot e-Legend: електроконцепт в ретро-стилі

Share

На домашньому автосалоні в Парижі компанія Peugeot представила електричний концепт e-Legend. Прототип побудований на честь класичного купе 504, випущеного в 1968 році. Як пояснили представники французького бренду, новинку створили в тому числі для контрасту з автономним концептом Instinct.

Прототип отримав дизайн в стилі ретро і ряд стилістичних рішень від оригінального купе. Так, у класичній моделі новинка запозичила радіаторну решітку прямокутної форми, фари головного світла зі здвоєними елементами, а також задні стійки з однаковим нахилом. Довжина автомобіля склала 4650 мм, ширина 1930 мм, висота — 1370 мм, а розмір колісної бази дорівнює 2690 мм

«Це був самий складний концептуальний автомобіль, який мені доводилося розробляти. Нам знадобилося багато часу, щоб знайти правильний баланс між спадкоємцем і класичним 504», — розповів головний конструктор проекту Матіас Хауссан.

Peugeot e-Legend приводиться в рух двома електричними агрегатами, розташованими на передній і задній осі автомобіля. В сумі двигуни розвивають 340 кВт, що еквівалентно 462 к. с. (800 Нм крутного моменту). Купе здатне прискорюватися з 0 до «сотні» менш ніж за 4 секунди, а його максимальна швидкість складає 220 км/ч.

Всього водієві доступні 2 режими їзди — Legend і Boost. Без підзарядки машина може проїхати до 600 км (по світовому циклу WLTP). Поповнити запас акумуляторів можна всього за 25 хвилин.

Концепт Peugeot e-Legend обладнується автономною системою четвертого рівня. Це означає, що прототип може пересуватися без втручання водія. Також машина отримала нову версію фірмового інтер’єру i-Cockpit. Електрокар оснащується цифровою панеллю приладів, виконаної в стилі трьох аналогових циферблатів оригінального купе. При активації безпілотного режиму рульове колесо повністю складається, відкриваючи для водія величезний 49-дюймовий дисплей.

Замість бічних дзеркал у прототипу встановлені спеціальні камери, які транслюють зображення на спеціальні дисплеї в салоні автомобіля. Всього в розпорядженні водія і пасажирів, 16 екранів різного розміру.

Peugeot e-Legend розроблений виключно як концепт, запуск його в серійне виробництво не передбачено. При цьому, представники компанії підкреслили, що багато технічні рішення в майбутньому будуть представлені на інших моделях французької компанії.

Peugeot e-Legend: электроконцепт в ретро-стиле
Peugeot e-Legend: электроконцепт в ретро-стиле
Peugeot e-Legend: электроконцепт в ретро-стиле
Peugeot e-Legend: электроконцепт в ретро-стиле
Peugeot e-Legend: электроконцепт в ретро-стиле

Источник:www.avtorinok.ru

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *