Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Пілоти Ф-1 влаштували бійку після Гран-прі Бразилії

Share

Етап Формули-1 в Бразилії закінчився бійкою. У бійці взяли участь голландський пілот австрійської команди Red Bull Макс Ферстаппен і гонщик Force India Естебан Вікон. Призвідником бійки став спортсмен з Нідерландів. Як дисциплінарної міри FIA призначила голландцеві 2 дні громадських робіт, що пілот повинен провести протягом наступних 6 місяців.

Як повідомляє РИА «Новости», інцидент стався через те, що Вікон по ходу гонки, відстаючи на 1 коло, спробував атакувати Ферстаппена. В результаті сталося зіткнення і болід голландця розвернуло. Пілот Red Bull зумів продовжити гонку, але зміг зайняти лише 2 місце.

«Гонщик «Мерседеса», яким обіцяно місце на 2020 рік, врізається у лідера — це неймовірно. Вони повинні були сказати йому: «Це лідер, у нього нові шини, не атакуй його». А потім він отримує 10-секундний штраф. Я очікував дискваліфікації на одну гонку», — заявив в інтерв’ю Motorsport-Magazin радник «Ред Булл» з автоспорту Хельмут Марко.

Переможцем Гран-прі Бразилії став британець Льюїс Хемілтон. Друга позиція — у голландця Макса Ферстаппена, а третя — у Кімі Райкконена. Російський пілот Формули-1 Сергій Сироткін закінчив гонку на 17 місці.