Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Почалося: паркування в Москві пропонують зробити 500 рублів в годину

Share

Рівень завантаженості паркувальних місць у цей вихідний день тижня зіставимо з завантаженістю в будні

До такого висновку прийшли фахівці РЕУ ім. Р. В. Плеханова, які досліджували затребуваність платних парковок в центрі міста і актуальність правил їх використання на прикладі Москви.

Так, аналіз завантаженості парковок показав, що середні пікові значення заповнюваності підтримувалися на цільовому рівні — до 85% і переважно за Садовим кільцем. При цьому на парковках в межах Бульварного кільця цей показник в середньому перевищував 100%, тобто автомобілі були зафіксовані на легальних розмічених місцях і з порушеннями.

В результаті точкового дослідження конкретних вулиць була зафіксована рекордна завантаженість — до 170%. Подібна ситуація спостерігалася на Малому Черкаському пер., на вул. Петровські Лінії, Нижньому Кісєльному пер., Козицком пер., вул. Великій Якиманці, вул. Неглинній, вул. Петрівці.

Безкоштовна парковка по неділях фактично призводить до того, що рівень завантаженості паркувальних місць у недільні дні зіставимо з завантаженістю в будні дні, при цьому кількість зафіксованих порушень правил паркування у ці дні так же велика, відзначають експерти.

За підсумками проведеного дослідження фахівці прийшли до висновку про необхідність підвищення вартості паркування до розміру тарифу в капітальних паркінгах (до 500 руб. в годину) і починати стягувати плату за паркування в недільні дні на ряді прогруженных вулиць в центрі Москви. Крім того, експерти РЕУ ім. Р. В. Плеханова радять передбачити збільшення розміру штрафу за несплату парковки. Також вони рекомендують скоротити період безкоштовного паркування з нинішніх 15 хвилин.

Представники установи «Адміністратор московського паркувального простору» (ЦКУ «АМПП») підтримали висновки дослідження РЕУ ім. Плеханова. Зокрема, там згодні з запитом на підвищення вартості в зонах особливого тяжіння автомобілів у центрі Москви.

«На деяких вулицях у центрі міста завантаженість паркувальних місць перевищує допустимі 85%, а інколи 100%. Попит на паркування в цих місцях дуже високий. Цифра дослідження РЕУ в 500 рублів (у годину за паркування) нам здається завищеною, але на ряді вулиць з особливою завантаженням тариф, дійсно, вимагає збільшення», — заявили «Інтерфаксу» в прес-службі АМПП.

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *