Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Porsche 911 GT2 RS MR встановив новий рекорд Нюрбургрінга

Share

Суперкар Porsche GT2 RS MR встановив новий рекорд » Північної петлі Нюрбургринга серед автомобілів з допуском до експлуатації на дорогах загального користування. Суперкар зміг подолати 20,6-км трасу за 6:40,3 хв. За кермом автомобіля, який інженери Porsche і експерти Manthey Racing адаптували спеціально під Північну петлю, перебував Ларс Керн. До цього він вже встановлював рекорд кола в вересні 2017 року на серійний Porsche 911 GT2 RS.

«У ході цього тестового заїзду ми просто хотіли ще раз оцінити потенціал автомобіля. Результат вийшов вражаючим — це дійсно фантастичний час», — пояснив керівник автоспортивного відділення та автомобілів GT Франк-Штеффен Валлизер.

Porsche 911 GT2 RS дебютував в кінці червня на Фестивалі швидкості в Гудвуді. Купе оснастили істотно модернізованим 3,8-літровим шестициліндровим мотором, у якому використовували збільшені турбокомпресори і вдосконалену систему охолодження. Віддача агрегату, що сполучається з 7-ступінчастим «роботом» ZF, склала 700 к.с. і 750 Нм крутного моменту.

Задньопривідний суперкар здатний прискорюватися з місця до 100 км/год за 2,8 с. — на 0,1 сек. швидше версії 911 Turbo S. Максимальна швидкість новинки перевищила 340 км/ч.

Рекорд «Північної петлі» Нюрбургринга серед серійних автомобілів також належить спорткару Porsche. Восени 2017 року купе 911 GT2 RS під управлінням заводського тест-пілота Ніка Тенді пройшло коло за 6 хв. і 47,3 сек. — майже на 5 сек. швидше колишнього рекордсмена в особі Lamborghini Huracan Perfomante.

Дивитися відео

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *