Пару сек - ЗАГРУЖАЕТСЯ

Type to search

Продажу машин у Європі впали на 23% (але це нікого не здивувало)

Share

За статистикою Асоціації європейських виробників автомобілів, у вересні в країнах ЄС було продано трохи менше 1 млн. авто, що на 23,5% менше, ніж за аналогічний період 2017 року

Разом з тим, таке різке падіння ринку виявилося цілком очікуваним і, як зазначають в Асоціації, «не повинно нікого дивувати». Справа в тому, що з 1 вересня в Європі вступили в силу новий стандарт перевірки рівня шкідливих викидів автомобілів (WLTP), який передбачає тестування автомобілів на предмет шкідливих викидів в реальних умовах.

Таким чином, ЄС хоче домогтися, щоб паспортні дані по витраті палива і шкідливих викидів не відрізнялися від фактичних. Зазначимо, в рамках колишньої процедури — New European Driving Cycle — всі основні випробування проводилися стаціонарно, на навантажувальних стендах.

Готуючись до нових правил, автовиробники все літо знижували ціни, намагаючись продати якомога більше автомобілів, відзначає «Комерсант». Так, продажу в серпні злетіли на рекордні 31,2%. Відповідно, у вересні попит виявився нижче.

З провідних європейських ринків найбільше падіння продажів автомобілів показала Німеччина — 30,5%. В Італії продажі впали на 25,4%, у Великобританії — на 20,5%, у Франції — на 12,8%. Лідерами по падінню продажів у вересні стали Volkswagen Group, яка продала на 47,8% менше автомобілів Fiat Chrysler — на 31,4% і Renault — на 26,9%.

Не кращим чином склалися справи в вересні і у російської Lada. За минулий місяць марка реалізувала на європейському ринку 334 автомобіля, що на 21% менше показників за аналогічний період минулого року. З початку року продажі Lada на зовнішніх ринках зросли. За дев’ять місяців 2018 року було реалізовано 27 398 автомобілів і складальних комплектів, що на 65% вище, ніж за аналогічний період минулого року.

Теги:

You Might also Like

Leave a Comment

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *